Trh potřeb pro psy zahrnuje nejenom praktické produkty, ale i neskutečné kraviny, které mohl vymyslet pouze jedinec s IQ tykve (Američané pro to vymysleli krásnou definici “mentally-challenged”). A protože se od minulého článku bohužel nahromadilo dalšího materiálu až až, přináším vám další várku zbytečných a hloupých blbin, které jsou – kupodivu – určeny pro psy.

Bublifuk pro psy Bubbletastic Dog

bubbletastic_hafster_title

Vždy mne překvapí, jaké zhůvěřilosti se dostanou na náš trh, zvláště když některé skvělé vychytávky (1,2,3) u nás vůbec neseženete… Jednou z takových věcí je automatický bublifuk pro psy, který chrlí bubliny s příchutí slaniny. Už jen ten oficiální popis:

A je to tady! Váš pejsek rád chytá věci ve vzduchu, rád honí věci které se pohybují? Chcete si odpočinout a nechat pejska pracovat samostatně? Pak je tu převratný strojek na bubliny pro pejsky, kteří rádi skáčou a honí předměty, a zároveň si ještě pochutnají! Stovky bublin, který tento úžasný strojek  chrlí, mají totiž příchuť voňavé slaniny!

..aneb jak ještě více podpořit u psa obsesivní chování. A ano, opravdu se to prodává v ČR, za “lidovou” cenu 680 CZK. No nekup to!

EDIT: Pár hodin po zveřejnění článku přestala stránka, nabízející zmíněný bublifuk, fungovat. Ovšem jiný typ bublifuku pro psy – Incredibubbles – má v nabídce hned několik českých e-shopů.

Pro silnější povahy zde máme i video, jak to “funguje” v praxi:

Mohlo by vás zajímat:  Stylové obojky pro jaro/léto 2015

Psí lak na nehty OPI PAWLISH

Pawlish_hafster_title

I světoznámé značky občas zblbnou. Důkazem toho je oblíbený výrobce laků na nehty OPI, který před pár lety přišel se speciální řadou laků na drápky pro psy a kočky Pawlish. Za cenu cca 300 CZK jste si mohli vybrat z nepřeberného množství odstínů, a jako bonus přikoupit i speciální odlakovač pro vaše čtyřnohé miláčky. Nutno říci, že většina milovníků psů a koček na tom ještě není tak špatně, aby se na takovou číčovinu nechali nalákat, a tak byl prodej tohoto propadáku po krátké době ukončen. Pár výrobců-zoufalců ještě zkusilo laky na drápy vyprodukovat (u nás např. Pet Head), ale úspěch se kupodivu nekonal.

Přesto se v Americe vytvořila malá komunita lidí, kteří se vyžívají v lakování drápů svých mazlíčků, a tento nail-art nadšeně sdílí online. Ukázky raději pouze v náhledové galerii:

Psí kalhoty Muddy Mutts

Psi_kalhoty_hafster_title

Pokud vám to něco připomíná, nejste mimo – nedávno rozšířený vtip na sociálních sítích, kdy se řešilo, jak by psi nosili kalhoty, se pár “vtipálků” rozhodlo zpeněžit. Kupodivu to nebyli amíci, ale tato “radost” pochází z Kanady. Marně přemýšlím, jakou praktickou funkci to může mít, i když výrobce se rozplývá nad svým produktem, který popisuje jako “perfektní, voděodolný, naprostý základ výbavy psa”. Aneb pokud jste líní svého parťáka po procházce v terénu očistit, raději mu navlékněte tento úbor. A že je lenost velmi rozšířená, dokazují i nadšené komentáře kupujících.

Některé fotky v galerii prodejců působí až nechtěně vtipně, a nedalo mi to, musela jsem se o ně podělit.

Psí náhubek Vlkodlak

Nahubek_vlkodlak_hafster_title

Hit internetu v posledních měsících, který jste už určitě někde viděli (a přiznejte se, že vás zaujal). Ok, pro pobavení dobré, ale dokážete si představit, že v tomhle pobíhá váš pes v parku? Anebo nastupujete s takovým “vlkodlakem” do autobusu/tramvaje/metra? Zvláště, když nejste milovník dětského řevu, protože děti tuhle “vychytávku” jistě patřičně ocení… No možná na noční venčení, přece jenom některé otravné existence je třeba odradit. Teda mne odrazuje už cena, protože “vysolit” za tohle nejméně patnáct stovek , to už je diagnóza. I kdyby to bylo jenom 1x ročně na Zombie Walk. A i to už je pasé.

Pochoutková pistole

Pistole_psí_pamlsky_hafster_title_final

Další stupeň lenosti překonán! Pokud máte lachtaní nemoc v pokročilém stadiu, určitě oceníte pomůcku na vystřelování pamlsků pro psy Duvo, která je k dostání i u nás. Za cca 350 CZK si ušetříte práci s házením pochoutek vašemu čtyřnohému parťákovi a ten se vám k vaší úlevě odvděčí tím, že se odstěhuje za aktivním sousedem odvedle. No kdo by to nebral, úleva k nezaplacení! Nově nabytý čas můžete příjemně strávit sledováním telenovel anebo méně náročným válením se v posteli. Ještě kdyby to dýchání nebylo tak únavné…

 

Čestné místo mezi blbinami pro psy patří i různým elektronickým “vychytávkám” typu iFetch (za nabourání vztahu pán-pes), autopásu  Zugopet Rocketeer (ať žije psí kýla) a v neposlední řadě i náhubku Quack, který zněmožňuje nositeli plnohodnotně dýchat.

Objevili jste i vy nějaký “zlepšovák” pro psy, který vás zaujal svou nepraktičností? Pokud ano, podělte se, postujte odkazy, obrázky, jak je libo :)