Protože na lidské blbosti se vydělává snadno a velmi dobře, tak i pro psí majitele existují věci, nad kterými zůstává rozum stát. Většinou jsou to extrémně drahé a nevkusné blbiny, které se kupodivu dobře prodávají. Zde je přehled těch nejdivnějších.

 Toaletní napájecí miska 

dog-pet-toilet-bowl-water-f

 

 Zřejmě pokus o vtipné řešení napájení čtyřnohých mazlíků, pro milovníky fekálního humoru. Hafanovi je celkem jedno, z čeho pije, ovšem majitel se může návštěvám pochlubit “skvělým vkusem”. Za “pouhých”  cca 600 CZK (29.99 USD)

Čistič tlapek

pawplunger

 

Evoluce lenosti dorazila už i do České republiky – na tohle se mi podařilo narazit v místních chovatelských potřebách. Čistič psích tlapek pro ultralenivé majitele, kteří pro své pohodlí s klidem vysolí devět stovek za kus plastu s kartáčem. Nehledě na to, že po venčení je pořádný pes zašpiněn i na břiše a zbytku srsti. Výraz psa na fotce hovoří za vše..”co jsem komu udělal?”

Pro šetřivé lenivce existuje i levnější verze bez kartáče za lidovou cenu cca 250 CZK.

 Psí krmící stolička

dog-chair

 

Že u stolu psi nejí? Ale kdeže, v Americe  to už dávno neplatí, a pro efekt rozmazlení psa je nějaká ta tisícovka nicotný peníz.  K dokonalé iluzi slušného stolování lze přikoupit za cca pětistovku i psí vidličku.

Psí milenka

 hot-doll-profil-mala

Oficiální popis: Hot Doll – umělá fenka nebo také psí milenka je pro mnohé majitele a jejich psy velkým překvapením. Přiznejme si však, jakkoli puritánský názor máme, že i psi mají své sexuální potřeby, které se snaží uspokojovat různým způsobem. V lepším případě se pejsek naučí řešit své touhy pomocí polštáře, nebo plyšové hračky, v tom horším obtěžuje své majitele, sousedy nebo návštěvy naskakováním na nohu. Neuspokojení a dlouhodobá frustrace ze sexuálního napětí může vést i k agresi. Hot Doll je navržena tak, aby poskytovala maximální komfort a hygienu při používání a svým designem nepobuřovala a zapadla do každé domácnosti zároveň jako zajímavá dekorace.

Zejména poslední věta mne zaujala – vystavil by člověk svou nafukovací pannu jako dekoraci do bytu/domu? Proč by tedy měl používat psí nafukovačku jako dekoraci? Pokud má pes přílišné sexuální napětí, je snad lepší jej vykastrovat, než jej nechat trápit na plastové napodobenině bez jakýchkoliv pachových znaků feny. Pokud někomu není líto vyhodit za tohle  5000 CZK, pak by si měl dát studený obklad a vyhledat lékaře…

Bobkopytlík aneb PooTrap 

pootrap

 

..aneb další vychytávka pro lenivé majitelé psů, kterým je zatěžko se sehnout a sebrat bobek po svém psu. Set speciálních kšírů a 10 pytlíků se prodává již od 750 CZK.  Ale co by člověk pro své pohodlí nezaplatil…

Čokovoko krytky 

cokovoko

 

 Nelze se divit tomu, že něco takového bylo vynalezeno v Americe, kde některé jedince pobuřují i viditelné psí koule. Nejdřív to vypadalo jako dobrý vtip v podobě obrázku, který koloval po internetech, ale ono je to opravdu myšleno váždně. Za cca 170 CZK je na výběr několik výtvarných kousků, a od 550 CZK si můžete odesignovat zadek Vašeho psa dle libosti.

 Léčivé krystaly pro psy

amethyst-point-collar-charm

 

Tohle snad nemůže brát nikdo vážně, že ne… léčivé krystalky na obojek za šest stovek :D

Memon Motor Vehicle Transformer 

memon

Nevím přesně, co to je, ale je to šíleně drahé  (400 USD)  a prý to má redukovat účinky elektrických výbojů a radiace aut na zvířata. WTF???