Ahoj, jmenuju se Lisa, jsem mix jack russela a australského ovčáka a moc miluju psí hračky! Úplně nejvíc ty pískací, s těmi si dokážu hrát celý den. Panička mi nedávno pořídila novinku mezi hračkami, KONG OFF/ON, prý je to supr věc na hraní, a  pískání se dá přepínačem vypnout.

Je z tenisáku, a ty já moc ráda, takže jsem se na ni ihned s nadšením vrhla. Panička měla také radost, jenom byla trochu zmatená z popisu hračky, na některých e-shopech s chvatelskými potřebami se uvádí, že tato hračka je speciální a odolná, přitom na příbalovém návodu je uvedeno “pouze pro mírné žvýkání”..

… ale to mi nevadilo, hraní mne moc bavilo, pískání je prostě boží! Jenže už asi po 20 minutách se začal tenisový povrch trhat, a kousky mi zůstávaly za zoubky. Takže mi moji novou hračku panička odebrala, protože v návodu je napsáno: “Prosíme dbejte na to, aby hračka, s kterou si Váš pes hraje, byla nepoškozená. Stav hračky pravidelně kontrolujte. V případě,že je hračka poškozena nebo jí již chybí některé součásti, tuto hračku prosím nahraďte. Zamezíte tak případnému zranění Vašeho psa.”

Asi neumím “mírně žvýkat”, ale já si chci s hračkou pořádně pohrát, jsem pejsek a tak žvýkám a hraju si ostošest! Ještě že mám další hračky, se kterýma se můžu vyblbnout a na tuto velmi rychle zapomenu, jenom panička je o cca 230 CZk lehčí…

A takto jsem “upravila” KONG OFF/ON sou hrou a  žvýkáním, které podle návodu zřejmě není dostatečně mírné – povrch je téměř zničený, guma prokousnutá, ovšem přepínač nepoškozen:

A co na to my lidé? Hračka je evidentně určena pro velmi jemné zacházení, narozdíl od ostatních odolných výrobků téže značky, což je škoda, možnost vypnutí pískání by v kombinaci s odolným materiálem byla velmi lákavou nabídkou!

HODNOCENÍ:

Vzhled:  5hvezd

Odolnost: 1hvezda

Cena: 3hvezdy