Začátkem roku 2015 se do obchodní distribuce dostává několik produktů, které by neměly uniknout Vaší pozornosti. Pojďme se na ně podrobněji podívat…

Obojky a vodítka Hunter Capri

Capri_Hunter-main

Povedená kolekce z hladké hovězí kůže, v zářivých i decentních barvách. Ruční výroba s propracovanými zajímavými detaily.  Po dlouhé době něco, co mne opravdu zaujalo, a tak jsem se na ně jela podívat osobně do kamenné prodejny.

Vodítka i obojky z této řady jsou opravdu velmi dobře zpracované,  s poctivým prošitím na namáhaných místech a spojích. Kůže je dostatečně jemná a ohebná pro pohodlnou manipulaci. K dostání na justhunter.cz.

Reálné foto:

 

Nakonec jsem neodolala a Bojkovi pořídila jeden parádní kousek :)

IMG_0422

.

.

Magnetická podložka a misky

magnet

 

Elegantní řešení pro ty, jejichž mazlící mají sklony odstrkovat nádoby se žrádlem a vodou mimo vymezená místa. Nerezové misky o objemu 1,06 litru na podložce s neklouzavým povrchem drží opravdu dobře. Nastal čas vyhlásit válku nepořádku kolem občerstvovací stanice, v tomto setu máte silného spojence! K dostání u prodejce JK Animals.

Reálné foto:

 

Interaktivní hračky KONG Jumbler

Kong-Jumbler

Horká novinka v sortimentu hraček – vnější obal z průhledné termoplastické pryže uvnitř ukrývá tenisový míček. Odolný materiál vydrží i drsnější styl hry, a zabaví pejska na opravdu dlouho – můžete spolu aportovat, přetahovat se, prostě blbnout jak je libo. Jedinou muškou je pískátko, které je součástí hračky, a z mého pohledu by se bez něj Jumbler klidně obešel. Přesto se však jedná o skvělý vynález, který má potenciál, aby se stal Vaší nejoblíbenější hračkou :) Vyráběn v několika velikostech a barevných variacích.

 Reálné foto:

 

Svítíci obojky Lumitube od RED DINGO

Red_Dingo_Lumitube

Svítící obojky od společnosti Red Dingo jsou voděodolné, nastavitelné, a díky 2 LED diodám je opravdu nepřehlédnete. Napájí se z mikrotužkové baterie. Užíváním světelných obojků se výrazně zvyšuje bezpečnost psa v nepříznivých světelných podmínkách. Hodí se na večerní venčení a noční aktivity. K dostání v každém dobrém krámku s chovatelskými potřebami :)