Přiznám se, že miluji dvě věci: bezpečí mého psa a akční nabídky psích potřeb. A tak jsem se tento víkend vydala na návštěvu místní prodejny chovatelských potřeb ROGZ v Praze na Smíchově, neboť jsem byla informována o slevové akci na celý sortiment, ve kterém se nachází i reflexní doplňky. Bojko mne doprovázel velmi rád, protože v tomto obchodě vždy dostane něco dobrého na zub :) A co zajímavého jsme objevili?

Pokud se chcete vydat s hafanem do OC Nový Smíchov, nic vám v tom nebrání, vstup se psy je povolen, pokud je máte na vodítku a s náhubkem. O tuto výsadu se zasadil práve ROGZ, který v obchodním centru na Andělu otevřel svou pobočku. A právě teď je ideální doba ji navštívit, protože do 30. dubna 2016 probíhá výprodej chovatelských potřeb se slevami 20 % – 50 % na celý sortiment.

A je z čeho vybírat, na prodejně najdete velký výběr ze všech možných psích potřeb, na které si jenom vzpomenete. Já jsem záměrně hledala nabídku reflexních produktů, protože těch není nikdy dost. A objevila jsem poklad! Reflexní postroje, obojky a vodítka (včetně přepínacích) za pouhých 99 CZK, a to v nejrůznějších velikostech. Velmi milá obsluha mne informovala o tom, že v této nabídce s minimální cenou jsou již bohužel nejmenší velikosti vyprodané, ovšem střední a velcí psi mají stále na výběr :) Můžete volit z několika barevných variací – oranžové, fialové, modré, anebo zelené.

Mne však nejvíce zaujala nabídka slevy 30% na žluté reflexní doplňky. Považuji tuto barvu za neutrální pro psy i fenky a také nejlépe viditelnou. Bojko mi zapózoval v kompletní nabídce – postroji, vodítku i obojku. A jak mu to slušelo, můžete posoudit sami :)

Postroj 447 CZK, vodítko 172 CZK, obojek 221 CZK

Detail postroje

No nejsem fešák?

Kromě toho v nabídce obchodu najdete také reflexní pláštěnky, svítící obojky, reflexní vesty a světla na obojky.  Vše v akci za příznivou cenu. Udělejte svému hafanovi radost a mějte dobrý pocit, že jste investovali do jeho/jejího bezpečí. Taková investice se vám totiž vždy vrátí.

Z návštěvy obchodu jsem si nakonec přinesla reflexní obojek (vodítko i postroj již máme) a vynikající pamlsky Essential Foods, které Bojko miluje. A také skvělý pocit, že ve smíchovském ROGZ se k zákazníkům i jejich psům chovají velmi hezky, se vším poradí proškolený personál a čtyřnohé parťáky zde vidí pokaždé rádi – dokonce zde mají vždy nachystanou misku s vodou. Perfektní přístup, profesionalita, vstřícnost. A tak to má být.

Reflexní obojek Bojkovi velmi sluší a jsem s ním velmi spokojená!