….

 

Green-Feeder-300x300

Protihltací krmítko pro psy  Green Interactive Feeder od Company Of Animals, který získal i ocenění za nejlepší produkt výstavy od návštěvníků. Nelze jej zatím koupit v ČR, prostřednictvím ebay vyjde na cca 700 CZK. Recenzi najdete ZDE.

 

 

 

 

 

 

 

Dirty-Dog-Doormat-photo_FINAL_resized

Dog Gone Smart Dirty Dog Doormat – předložka se skvělou sací technologií Microfiber, která pojme nečistoty v až sedminásobku své váhy. Video k výrobku je možné shlédnout ZDE. K dostání v ČR bohužel zatím není, je možné ji objednat z ebay.com. Cena: cca 500 CZK.

 

 

 

 

Kurgo Kurgo Car Door Guard™ – krycí zástěna na dveře auta, kterou lze lehce upevnit za okno, obsahuje několik kapes a je voděodolná. Balení za cca 500 CZK obsahuje 2 kusy. Lze objednat na oficiálních stánkách KURGO.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paws

 

 Wacky Paws Eco Carrier – konečně designová a eco-friendly přenoska pro psy menších ras. Kromě nadčasového designu a velmi malé váhy poskytuje toto zavazadlo i velmi pohodlný pás přes rameno a podložku pro vnitřní užití. Cena: od 1000 CZK. Lze  zakoupit na ebay.com.

 

 

 

 

 

 

 bonematBone Mat – podložka s úchytkou na psí dobroty, která zabrání znečištění podlahy a  přenášení kostí či jiných “žužlajd” po domě. S protiskluzovým povrchem a hliníkovou sponou proti odtržení úchytného pásku. K podložce lze dokoupit nálepky pro vylepšení designu. Určeno spíše menším psům. Cena: cca 250 CZK + 60 CZK za nálepky. Ke koupi na oficiálních stránkách BoneMat.

 

Na závěr ještě jedna vychytávka, která sice nebyla představena na tomto veletrhu, ovšem jedná se o novinku, která by neměla ujít majitelům cestujícím se psem:

 

 

 

Better_TetherBetter Tether – cestovní miska s upevňující spirálou a očkem pro přicvaknutí vodítka. Ideální na letní stanování anebo pro nutné ponechání psa na místě. Cena: cca 400. Lze objednat na stránkách výrobce Hugs Pet Products.