Nabídka produktů pro hafany a jejich majitele je tento rok opravdu široká a každým dnem přibývají další potřeby. V široké škále sortimentu jsem se rozhodla pro vás vybrat ty nejzajímavější novinky, které byly na náš trh uvedeny v poslední době.

V nepřeberném počtu e-shopů s psími potřebami není lehké najít ty opravdu kvalitní, praktické a přitom designově hezké kousky. A proto vám přináším přehled toho, co byste určitě neměli přehlédnout. Hlavním kritériem výběru byla jako vždy užitečnost, přidaná hodnota a v neposlední řadě také oku lahodící vzhled. Prostě věci, které by ve vaší výbavě neměly chybět :)

DogRunner

Skvělá věc pro běh s vaším čtyřnohým parťákem – na rozdíl od jiných tzv. hands-free produktů máte ruce opravdu volné – je to totiž multifunkční opasek, do kterého schováte i nějaké drobnosti a tekutiny na osvěžení. Navíc je opatřen reflexními prvky, takže na večerní jogging jako dělaný!

Popis výrobce:

DogRunner je opasek se samonavíjecím vodítkem, díky kterému budete mít svého čtyřnohého parťáka vždy pod kontrolou a při tom vám zůstanou volné ruce. DogRunner je perfektní pomůcka pro každodenní venčení, výlety nebo pomalý jogging. Na opasku je praktická kapsa s otvorem pro sluchátka, dvě lahvičky na vodu a samonavíjecí vodítko délky 140 cm. Součástí vodítka je i smyčka, za kterou můžete psa pohodlně přidržet při předbíhání jiných čtyřnožců, cyklistů a turistů.

Oficiálním distributorem je www.non-stopdogwear.cz.

 

Miska Mr.Dog od Qualy

 

Qualy Design je známá značka, která vyrábí domácí potřeby, a jejich designové produkty obdržely již mnoho ocenění. Tentokrát představují uzavíratelnou misku na psí žrádlo, v barvě bílé a černé. Pro milovníky psích doplňků je to vítané osvěžení mezi klasickým sortimentem.

K dostání např. v NAOKO, BESTHOME a v jiných prodejnách s designovými doplňky.

 

CHUCKIT LX házeče

Tyto hračky pro spolupráci psa s páníčkem byly představeny již v březnu tohoto roku na americkém Global Pet Expo 2016, ovšem na náš trh se dostávají až teď – a to ještě pouze verze LX SPORT. Ovšem lepší pozdě, než později, a pro letní hry jsou tyto házeče ideální – zabaví nejen hafana, ale i vás a kamarády. Pokud jste na ně zvědaví, podívejte se na názorné video, jak se tyto vychytávky používají:

Chuckit LX Sport můžete zakoupit v internetových obchodech Spokojenypes, Canipet anebo Greenpets.

Nová kolekce obojků WAYO

Česká značka WAYO je zosobněním kvalitního ručního zpracování, vynikajících materiálů a designu přizpůsobeného psím potřebám. V nové kolekci se zaměřili na produkty inspirované psími plemeny jako jsou Dobrman, Labradorský retrívr, Německá doga, Pit Bull a další. Bronzové kování, důsledné prošití, a v neposlední řadě odolné komponenty. Je krásné vidět, že domácí produkty v mnohem předčí i největší značky. Já osobně mám zálusk na starší kolekci NANO :)

Novinky od této značky můžete objednávat na oficiálních stránkách WAYO. Spoustu zajímavostí a aktualizací najdete také na jejich FB stránkách.

 

Cestovní misky Sleepypod ™ YUMMY

Poslední doporučenou novinkou jsou cestovní misky YUMMY pro opravdu náročné milovníky psů. Tyto produkty jsou schválené potravinářským průmyslem. Je možné je dát do mrazáku, myčky anebo v nich ohřát jídlo v mikrovlnné troubě. Neobsahují silikon. Jednoduše vezmete krmivo na cesty spolu s vodou pro vašeho parťáka, aniž došlo ke smíchání.

Sleepypod ™ YUMMY je možné koupit ve dvou velikostech – menší a větší, a v několika barevných variacích.

Titulní fotka od Nomao Saeki