Každý správný milovník psů má v oblibě také doplňky s motivy čtyřnohých mazlíků. A šperky s motivy psů patří mezi způsoby, jak vyjádřit svou lásku k našim parťákům. Nyní se na trhu objevily kvalitní stříbrné kousky, které potěší každého pejskaře. Ať jste žena, nebo muž, Silver Paws si ihned zamilujete!

Zbožnuji šperky s psí tématikou. Až donedávna jsem ale neměla možnost volby produktů z drahých kovů, a tak jsem se většinou spoléhala na bižuterii. To se ale změnilo, protože se v ČR objevily šperky z kolekce Silver Paws, které jsou vyrobeny ze stříbra, anebo rhodiovaného stříbra. A mé srdce zaplesalo, protože výběr je opravdu veliký. Téměř všechny známější plemena, ať už jsou to naušnice, prsteny, anebo přívěsky.

kolaz-silverpaws-hafster

Šperky mají čistý krásný design a ztvárnění plemen je opravdu věrné a snadno rozeznatelné. Mimo motivy pejsků Silver Paws nabízí také symboly tlapek, což jsou mé oblíbené. Kromě toho lze zvolit také výrobu na míru z bílého anebo žlutého zlata pro ty, kterým stříbro nevyhovuje.

Všechny šperky jsou ručně vyráběny v českém zlatnictví jménem Roman Hanyš, které je registrováno na puncovním úřadě. V Praze a Poděbradech je také možné si výrobky osobně vyzkoušet a vyzvednout. Kdo má raději e-shopy, tak si může zakoupit vybrané zboží přímo na oficiální stránce Stříbrné tlapky, anebo v dalších obchodech jako Alza, anebo azkrmiva.cz, ceny začínají na příjemných 999 CZK. Kdo chce mít podobu svého mazlíka stále u sebe a být přitom elegantní, pro toho jsou Silver Paws jasnou volbou :)