Reflexní produkty frčí! Doplňky, které zpříjemňují život s vašimi čtyřnohými parťáky a zároveň jsou praktické, neboť zvyšují bezpečnost, budou hitem letošního podzimu a dalších měsíců. Oblíbená a prověřená značka Julius K9 samozřejmě nemůže zůstat pozadu, a tak přichází na trh s novou řadou fosforeskujích obojků IDC® Lumino.

Je o mně známo, že na reflexní potřeby pro psy si potrpím. Ve výbavě mám postroj, vodítka, pláštěnky, vesty i obojek.  Prostě život se psem ve městě i na cestách je pro mne i otázkou bezpečí. A tak mi samozřejmě neuniklo, že oblíbená značka majitelů psů Julius K9 má nově v nabídce i tyto typy produktů.

Vyrábí se ve třech barevných variacích – neonově žlutozelené, červené a modré. Speciální vlastností je svítivost v rozsahu 10-40 minut v závislosti na “nabití” v přirozeném anebo umělém světle. Samotná neonová verze je skvěle viditelná ve dne i v noci, takže je to jasná volba. Podšití je z hověziny, pro větší pohodlí psa. Obojky jsou navíc voděodolné, nepraskají (netvoří se na nich “vrásky”, jako to obvykle bývá u jiných barevných kožených obojků), UV-rezistentní a testované v zátěžových zkouškách. Mají také ověření “eco-friendly”.

Nabízené velikosti však nepotěší majitele malých psů – k dispozici jsou pouze od 45cm do 70cm délky, šířka je jednotná: 2,5cm (což mi však připadá na velkého psa málo). Pro střední hafany je to však ideální, a určitě potěší i cena: neměla by překročit 450 CZK.  U nás a na Slovensku je bude distribuovat oficiální dovozce Julius K9, na kterého se s žádostí o dodání produktu můžete obrátit již nyní, Lumino obojky má na skladě v některých délkách již nyní :)