Miluji doplňky s psími motivy! A také se těším na každý Dyzajn market, kde se mohu pokochat rozličnými designerskými výtvory se zobrazením hafanů. Tentokrát má nedočkavost na březnový market zvítězila nad trpělivostí, a já se vydala do svého oblíbeného obchodu s produkty od současných návrhářů zjistit, jaké novinky pro pejskaře se na trhu objevily.

Julius Fashion shop je malý krámek  v  centru Prahy. Naleznete tam krásné kousky především od českých návrhářů, které si okamžitě zamilujete. Tento obchůdek je pro mne zdrojem inspirace, mnohdy v něm naleznu zajímavé doplňky s motivy psů, které prostě musím mít. A nejinak tomu bylo i tentokrát. Rozhodla jsem se podělit se s vámi o nejkrásnější produkty, na které jsem zde narazila.

Tašky Dekumdekum

14841-francouzsky-buldocek-cernyMegatašky s buldočky, mopsíky a chocholáčky mne zaujaly ihned po vstupu do obchodu.  Kvalitní ušití, odolný materiál a zapínání na zip je spolu s vnitřními kapsičkami známkou poctivého řemesla. Na přenášení všech věcí, které potřebujete mít s sebou, jsou tyto kabelky ideální. Cenově začínají na 690 CZK, největší velikost se prodává za 1090 CZK. Prostě pořádné tašce, do které dáte celý nákup, osobní potřeby a ještě alespoň svetr anebo bundu, se nic nevyrovná. A navíc má potisk ještě roztomilá 3D ouška!

Peněženky, kapsy a obaly od PanMon

panmon-titulka-finalNad kousky těchto ostravských návrhářů jsem se rozplývala již na posledním marketu. Od té doby v jejich nabídce přibyly další výrobky – peněženky, obaly na mobil, kapsičky. Vše s motivem vlka, důstojným předchůdcem psa domácích, hrdým, majestátním zvířetem. Součástí peněženek jsou i citáty, které se k těmto nádherným pánům lesa vztahují. Zapínání je na suchý zip, použitým materiálem je PVC. Ceny jsou velmi příjemné, začínají na 120 CZK.

Psí kalendář 2016

IMG_2406Vím, že už je trochu pozdě na koupi kalendáře pro tento rok, ale nemohla jsem si pomoci. Tento produkt jsem doporučovala již v článku Nej psí kalendáře, jeho prodej přímo ve fashion shopu byl pro mne velmi milým překvapením. Jakmile jsem jej uviděla na vlastní oči, bylo jasné, že bez něj neodejdu. Navíc cena 100 CZK k přímo vybízela k tomu, abych si jej okamžitě pořídila. A tak mi už visí v pokoji u pracovního místa, sem tam se kouknu, který hafan má zrovna svátek. Součástí kalendáře jsou i citáty pro každý měsíc, které vám připomenou, že život s našimi čtyřnohými mazly je prostě báječný :)

 

Brože a další bižuterie

broz-pes-titulkaVýběr v tomto sortimentu je rozmanitý. Ať už preferujete dřevěné produkty od Stellion (byla jsem z nich nadšená již na předchozích marketech), plstěné pejsky od Bykuka (viz titulní obrázek), či výrobky z pryskyřice od Pe.tru, určitě si najdete kousek, který si okamžitě zamilujete. Origami z plastu, plexiskla a dokonce z porcelánu jsou mé nejoblíbenější, a tak jsem obdivovala zejména kousky od Porcelartu. Kdybych si mohla koupit všechny, které se mi líbily, měla bych minimálně na každý den v týdnu jednu brož :)

Pro ty, kteří nemají možnost návštěvy Dyzajn marketu, je e-shop Julius fashion shop ideální možností, jak nakoupit krásné psí doplňky. Sice v online obchodě není kompletní sortiment, jako v kamenné prodejně, ale určitě si vyberete kousek, který vás zaujme. A kdybyste náhodou měli cestu kolem centra Prahy, určitě se nezapomeňte do tohoto krámku podívat, určitě vás příjemně překvapí.