Právě jsem se zamilovala. Do polštářků od KARE design. Jenom nevím, který dřív zvolit, všechny jsou úplně k pomazlení ♥

Produktů s psími motivy je v nabídce obchodů dost, ovšem tyto mají i tvar čtyřnohého mazlíka. Hodí se kamkoliv si dokážete představit – zahřejí v posteli, budou se vyjímat na pohovce, anebo je můžete použít jako kámoše do pelíšku svého čtyřnohého parťáka. Jsou dostatečně velké a pohodlné pro každého pejskaře!  A teď mne omluvte, jdu nakupovat… :)
polstar-dogs-out-bulldog1 polstar-dogs-out-frenchie1 polstar-dogs-out-mops1 polstar-dogs-out-poodle1
36178

Polštáře s motivem francouzského buldočka, buldoka, pudla a mopse jsou k dostání v internetovém e-shopu DOGG.CZ , který nově přináší designové zboží pro pejsky i jejich majitele.

KARE DESIGN
Mise KARE Design je jasná – vytvořit svět stylovějším. A daří se to! Jürgen Reiter a Peter Schönhofen značku založili v roce 1981 s cílem nabídnout svobodomyslný a exkluzivní design. KARE Design každý rok přináší více než 1500 nových produktů, které navrhuje s designéry a umělci po celé Zemi. Kosmopolitní, liberální, spontánní, zaměřený na trendy, humorný a trochu bláznivý. Tak popisují KARE samotní zakladatelé. DOGG z nabídky KARE Design vybírá nábytek a bytové doplňky s psí tématikou, jako jsou postele pro psy, křesla nebo dekorace a dárkové předměty. Díky tomu máte jedinečnou možnost se na DOGG těšit z prakticky kompletní nabídky „psího“ zboží od KARE Design.
 
O DOGG.CZ:
Butikový e-shop DOGG vznikl s cílem přinést do Česka kvalitu, originalitu a jedinečnost. A to nejen psům, ale také všem, kteří psy milují a obdivují. Couture & design e-shop DOGG přináší nejen designové obojky a vodítka, ale také módu podle posledních trendů a luxusní vybavení, jako jsou postele pro psy a cestovní tašky. Je vám to pořád málo? Navštivte sekci dekorací a nábytku a nechte psy prostoupit i vaším interiérem! Nabídka DOGG je průběžně doplňována o nové značky a výrobky.