Téměř každý majitel domácího mazlíka má slabost i pro doplňky s touto tématikou. Představuji Vám trendy v doplňcích pro milovníky zvířat, které si ihned zamilujete :)

VANS X ASPCA kolekce

Známý výrobce bot a doplňků se spojil s americkou asociací bojující proti týrání zvířat, a spolu vytvořili designovou kolekci s potisky zvířecích miláčků. K dispozici jsou trika, boty, čepice, batohy. Koupí těchto produktů přispíváte na dobrou věc a k tomu budete stylově vypadat:)

Obuv i doplňky z této kolekce jsou k dostání i u nás,  nakupujte ZDE.

 

Nálepka na dveře DOG od PIMP YOUR DOOR

S úžasným nápadem, jak ozvláštnit vchodové dveře s kukátkem, přišlo Studio Excite. Vinylové originální samolepky se zvířátky pobaví každou Vaši návštěvu, vzhledem k velikosti je opravdu nikdo nepřehlédne. mohu doporučit, jednu z těchto samolepek vlastním, je opravdu zábavná. Ke koupi na DOMOV.CZ za 250 CZK.

SCOTCH MAGIC pejsek

Máme doma dalšího psa! Vtipný dárek, který oživí Váš  pracovní stůl. Odvíječ lepící písky s miskou, která může sloužit jako odkládací prostor pro drobné věci, jako jsou sponky, gumičky, apod. Pásku můžete jednoduše vyměnit rozložením pejska. K dostání ZDE

Pejskova nástěnka MTM

Opět vychytávka do kanceláře, pro milovníky psů, nástěnka na Vaše poznámky, s psím motivem. Součástí jsou připínáčky ve tvaru kostiček. Určitě se ve Vaší pracovně bude úžásně vyjímat! K dostání v šedé a zelené verzi. Modrou verzi s větším pejskem se mi bohužel nepodařilo dohledat ani na zahraničních stránkách…

IKEA BÄSTIS

 

Oblíbená klasika, háčky ve tvaru psích zadečků z měkké gumy, za lidovou cenu. Kombinovatelné, v barevné škále, ze které  si vybere každý. Oblíbený předmět při různých Do It Yourself. K dostání v prodejnách IKEA za 49 CZK.

DOGPOINT kalendář 2015

Stylový kalendář z kvalitního křídového papíru, jehož koupí přispějete na dobrou věc (výtěžek z prodeje jde na útulek pro psy Dogpoint), a za jehož nafocením je zajímavý příběh. Modelové a modelky jsou od dobrovolníků, kteři se přihlásili na focení.

Text z oficiálních stránek:

Co na kalendáři letos najdete:
Jako vždy na kalendáři nebudou chybět hlavní aktéři – psi. Letos jste k focení s vaším psím kamarádem dostali příležitost všichni, kteří sledujete Dogpoint na sociálních sítích – díky tzv. výzvám se vás přihlásilo opravdu mnoho a tak se sešel opravdu velký počet šikovných psích modelů a modelek pro kalendář na rok 2015.

Kalendář je koncipován jako příběh, tedy “Rok se psem” – najdete v něm tématické fotky toho, co vše můžete se svým psem během roku zažít, od běžných situací až po neuvěřitelné příběhy. V nástěnném kalendáři pak nechybí přidaná hodnota v podobě mnoha tipů a triků, či neuvěřitelných zajímavostí ze života psů.”

Vypadá skvěle, už objednáváte? :)