Psi milují míčky. A my majitelé milujeme fotky s našimi miláčky. Pro ty nejlepší momentky s hafany byl vynalezen držák míčků na mobilní zařízení, aby společné fotografie byly co nejlepší. V tomto článku vám jeden takový představíme, a ukážeme, jak jsme byli spokojení s jeho funkčností.

Jako správný milovník psů mám plný mobil jejich fotek. Ne vždy je však jednoduché mé psy vyfotit, například Bojko není typický model, který kouká do čočky foťáku s radostí, natož aby přirozeně pózoval. Samozřejmě s pamlsky a citlivým a pomalým přístupem se dá docílit, aby záběry vypadaly tak, jak si představuji. Proč však nezkusit jinou možnost – jeho vášeň pro míčky? Nedávno jsem totiž objevila zajímavou blbůstku – držák na míčky pro psí selfie, a mé srdce zaplesalo: to by mohlo být to pravé pro ideální fotografie! A tak jsem 2 kousky objednala, abych vám je zde mohla představit.

Držák funguje na jednoduchém principu: plastová úchytka se pomocí vnitřní pružinky uchytí na libovolný mobilní telefon anebo tablet, a následně už můžete pořizovat snímky dle libosti. Je možné jej použít na mobily až do šířky 1,2 centimetrů, takže není problém je uchytit i na telefony s krytem. Průměr míčku je standardních 6,5 centimetrů, tzn. i na klasické tenisáky, Chuckit! medium míčky a podobné. Pro naše potřeby jsme jej testovali na iPhone 6.

 

Mohlo by vás zajímat:  Nová zimní kolekce Milk&Pepper už i u nás!

 

A Bojkovi se psí selfie opravdu líbilo! Mobil mu najednou vůbec nevadil, a míček přímo hypnotizoval, takže hezké momentky byly zaručeny. S velkou zvědavostí jsem vyzkoušela tuto pomůcku i na dalších hafanech, kteří byli v blízkosti, a úspěch se dostavil u všech, kteří rádi aportují. Jednoduše řečeno, tahle věc je opravdu skvělým pomocníkem pro hezké fotky vašeho čtyřnohého přítele.

DOg_selfie

V kombinaci s fotoaplikacemi, které se dnes nabízejí pro mobilní telefony, můžete vytvořit nádherné snímky, které budou ozdobou vašeho archivu. Fantazii se meze nekladou, užijte si společné fotografie spolu se svým pejskem, s tímto držákem to půjde skvěle :)

Držák je možné koupit na ebay v přepočtu za necelých 120 CZK včetně poštovného. V ceně jsou dva kousky této vychytávky spolu s míčky, takže se můžete podělit s kamarádem, anebo známým. Stačí se zaregistrovat a použít platbu kartou anebo přes paypal. Zásilka pak dorazí během tří týdnů. Prodejce je již ověřený a o odeslání balíčku vás bude informovat emailem.