Zvu Vás na Giveaway, která ode dneška probíhá na mých stránkách! Můžete vyhrát zajímavé a neobvyklé  designové kousky, které Vám zpříjemní život s Vaším mazlíkem. V některých případech se jedná o zboží nesehnatelné v ČR, o které jsem se rozhodla podělit z toho důvodu, že jsem s tímto produktem spokojená a chci dát možnost někomu dalšímu, aby ocenit kvalitu a funkčnost, která se možná někdy objeví i v českých obchodech s chovatelskými potřebami.

Ceny jsou tyto:

1. Baskerville ultra náhubek – ergonomický funkční náhubek, ve velikosti, a barvě (černá/modrá) kterou si výherce zvolí , popis velikostí a recenzi najdete ZDE.

2. Links-It Pet ID Tag Connector – revoluční uchycení psích tagů. Výherce si může zvolit ze dvou barev – červené anebo černé. Recenze produktu je ZDE.

3.Tightvac vakuová dóza černá se vzorem paciček, objem 2,35 l – obaly s patentovaným uzavíráním, vzducho a vodě nepropustné – do této dózy se Vám vejdou všechny dobroty pro psa :) Informace o dózách jsou ZDE

4. Ontario Travel Bowl – cestovní skládací silikonová miska velikosti M s karabinou pro uchycení, barva tmavě modrá.

A co pro možnost výhry musíte udělat? Nebudu po Vás chtít nic extra náročného, stačí 3 jednoduché kroky:

1. Sdílet tento Giveaway na svém facebook profilu (případně se svými přáteli na Google+)
2. Přihlásit se k odběru nových článků přes email (vlevo pod archivními články)
3. Napsat k tomuto postu komentář,  a dojmy ze stránky, co se Vám na ní líbí/nelíbí, co byste zde uvítali, a pod. Nezapomeňte do komentáře uvést svou emailovou adresu, jinak Vás nemůžu kontaktovat !

Giveaway poběží do 27. září 2014, zúčastnit se může každý s korespondenční adresou v České republice.  28. září zde vyhlásím výherce, který bude vybrán náhodným losováním. Následně jej/ji kontaktuji mailem a domluvíme zaslání výhry.

Mohlo by vás zajímat:  11 neklamných znaků 100% pejskaře

Těším se na Vaše komentáře a postřehy :)